top of page

SPRAWMY, ABY TWOJE
MARZENIE STAŁO SIĘ
RZECZYWISTOŚCIĄ

NOWY PROJEKT

Wierzymy, że dobry design opowiada historię i nie możemy się doczekać

aby dowiedzieć się więcej o Twojej. Naszą pasją jest urzeczywistnianie Twojej wizji poprzez projekt, który przemawia do Ciebie i Twojego stylu życia. Z dbałością o szczegóły, łączymy Twój gust z naszą wiedzą. Każdy projekt jest wyjątkowy i jesteśmy pewni, że razem możemy stworzyć coś pięknego.

 

JAK NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

W celu nawiązania współpracy, wypełnij poniższą ankietę lub wyślij

do nas maila na adres hello@designsugar.pl. Skontaktujemy się z Tobą

w ciągu 48h roboczych (pn.-pt.). Po rozmowie telefonicznej przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Realizujemy projekty na terenie całego kraju, również za granicą.

NOWY PROJEKT

Wierzymy, że dobry design opowiada historię i nie możemy się do czekać aby dowiedzieć się więcej o Twojej. Naszą pasją jest urzeczywistnianie Twojej wizji poprzez projekt, który przemawia do Ciebie i Twojego stylu życia. Z dbałością o szczegóły, łączymy Twój gust z naszą wiedzą. Każdy projekt jest wyjątkowy i jesteśmy pewni, że razem możemy stworzyć coś pięknego.

JAK NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

W celu nawiązania współpracy, wypełnij poniższą ankietę lub wyślij do nas maila na adres hello@designsugar.pl. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h roboczych (pn.-pt.). Po rozmowie telefonicznej przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Realizujemy projekty na terenie całego kraju, również za granicą.

Wyceń projekt

PROSIMY O DOŁĄCZENIE INSPIRACJI, RZUTÓW Z WYMIARAMI I ZDJĘCIAMI POMIESZCZEŃ. POMOŻE NAM TO SZYBCIEJ ODPOWIEDZIEĆ NA ZAPYTANIE.

DZIĘKUJEMY!

WARTO WIEDZIEĆ

● Współpraca on-line to dla nas całkowity standard. Możemy podjąć współpracę niezależnie od lokalizacji Twojej inwestycji. Wrocław, Warszawa, Berlin? Fantastycznie. Działamy w całej Polsce, również

za granicą.   ​

● Przyjmujemy zlecenia na projekty przestrzeni powyżej 50m².

● Pracę nad projektem najlepiej rozpocząć jak najwcześniej. Przeanalizujemy z Tobą rzut dewelopera, rozplanujemy ścianki działowe, elektrykę, instalacje wod-kan itd. Unikniesz dodatkowych kosztów i zaoszczędzisz czas (na przerabianie tego, co zostało już zrobione, w sposób niedostosowany do Twoich potrzeb).

● Czas pracy nad projektem zależy od metrażu, oraz wybranego stylu projektowanej przestrzeni.

● Co wymaga dodatkowej wyceny?

Przyjazd na inwentaryzację poza Wrocław i jego okolice.

● Jakich zleceń się nie podejmujemy?

Dokańczania częściowo urządzonych wnętrz.

● Jesteś ciekawy skąd wzięła się nazwa? Masz dodatkowe pytania? Zapoznaj się z sekcją FAQ lub wyślij do nas maila na adres hello@designsugar.pl

gggggg.jpg
bottom of page